bezpwakWe wtorek 7 czerwca 2016r. uczniowie klas szóstych uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicową sierż. szt. Iloną Karpińską z Komendy Powiatowej Policji w Mławie oraz pracownicą cywilną ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji – Kamilą Nosarzewską, na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Na wstępie prowadzące wyświetliły film dotyczący bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych. Po nim poprosiły uczniów o wskazanie zasad w nim przedstawionych, po czym krótko je omówiły. Kolejny punkt dotyczył pozostałych zagrożeń, na jakie dzieci są narażone podczas wakacji. Zagrożenia te wynikają najczęściej ze źle spędzanego wakacyjnego czasu wolnego. Prowadząca nawiązała do przebywania przez dzieci poza domem po godzinie 22, spożywania alkoholu i innych niedozwolonych substancji psychoaktywnych, niewłaściwego używania Internetu i telefonów komórkowych. Policjantka zapoznała również uczniów z karami, jakie mogliby ponieść oni i ich opiekunowie w przypadku różnego rodzaju wykroczeń. Uczniowie świetnie poradzili sobie z odpowiedziami na pytania prowadzących, zadawali własne, podawali przykłady i brali czynny udział w spotkaniu.

2

1

3

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj846
mod_vvisit_counterTen tydzień1364
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4662
mod_vvisit_counterTen miesiąc18621
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18337
mod_vvisit_counterRazem1094616

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 54.158.251.104
,
Today: Lis 30, 2021
Reklama