2Dnia 10 czerwca 2016 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicową panią Iloną Karpińską z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Podczas spotkania funkcjonariuszka Policji uświadomiła dzieci, iż udzielanie pierwszej pomocy jest tak naprawdę obowiązkiem każdego człowieka. Uczniowie mogli podszkolić się w resuscytacji krążeniowo-oddechowej, będącej połączeniem sztucznego oddychania i masażu serca. Umożliwiał to fantom treningowy na którym każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności ratownicze. Odbyła się także pogadanka na temat bezpieczeństwa podczasletniego wypoczynku. Policjantka przypomniała uczniom zasadybezpiecznego zachowania się, uwrażliwiała na różne niebezpieczeństwa.

Dzieci dowiedziały się również, że należy bezwzględnie zapinać pasy bezpieczeństwa, podróżować w samochodzie w dostosowanym foteliku oraz jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Pani dzielnicowa przypomniała także dzieciom numery alarmowe oraz sposób podawania informacji przez telefon. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały dużo pytań.

1

2

3

4

5

6

7

9

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj333
mod_vvisit_counterWczoraj574
mod_vvisit_counterTen tydzień907
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3810
mod_vvisit_counterTen miesiąc2885
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089
mod_vvisit_counterRazem1097969

Online (20 minutes ago): 9
Your IP: 54.165.57.161
,
Today: Gru 06, 2021
Reklama