97Dnia 22 kwietnia 2016r na terenie naszej szkoły odbył się apel ekologiczny dla klas I-VI. Apel został przygotowany przez uczniów klasy IVA i klasy IVB wraz z opiekunami oraz nauczycielką świetlicy. W trakcie apelu uczniowie przypominali o tym, jak ważna jest dbałość o naturalne środowisko, jak wiele zawdzięczamy przyrodzie, która nieustannie żywi nas, regeneruje nasz organizm oraz upiększa wszystko wokół nas.

Spotkanie z przedstawicielami władzy oraz program „ Sprawa dla reportera” podkreślił, jak różne zdanie mają ludzie na temat ochrony środowiska oraz jak wielkie zadania stawia się przed ludźmi zawodowo zajmującymi się ochroną środowiska, którzy muszą ratować przyrodę i dbać o jej dalszy rozwój.

Apel zakończył się pokazem mody ekologicznej, gdzie uczniowie wystąpili w strojach z wykorzystaniem surowców wtórnych jak np. gazety, papier toaletowy, worki na śmieci, kapsle od butelek.

Przedszkole Promujące Zdrowie
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089