W sobotę 5 marca o godzinie 16 odbył się VI Turniej rodzinny w halową piłkę nożną „Mój tata gra”. Turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym może świadczyć udział aż ośmiu drużyn. Celem głównym turnieju było zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz propagowanie idei wzorowego kibicowania w duchu fair – play.

Tego dnia kibice dopingiem wspierali swoje drużyny z korytarza znajdującego się nad salą gimnastyczną. Wśród kibiców znaleźli się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele którzy nie szczędzili okrzyków motywujących do gry. Od pierwszych minut gry turniej był bardzo emocjonujący a gra toczyła się na wysokim poziomie aż do końca. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Łukasz Dobrowolski i Dariusz Kieglerski, a funkcję sekretarza pełnił pan Adrian Nagucki.

Zmagania sportowe przebiegały w atmosferze wzajemnej życzliwości i sportowej rywalizacji w duchu „fair play”. Jak zawsze najwięcej emocji przyniosły rozgrywki o pierwsze trzy miejsca. Niektóre mecze rozstrzygnięte zostały dopiero w rzutach karnych. Po zakończeniu rozgrywek zawodników uhonorowano drobnymi upominkami. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy a  trzy najlepsze drużyny uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez organizatorów tj. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 p. Janinę Lampkowską i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1.                                                W podsumowaniu  p. dyrektor podziękowała organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za udział i piękną rywalizację w duchu sportowym i rodzinnym.    W imieniu własnym i organizatorów zaprosiła na następny Turniej Rodzinny, który odbędzie się za rok.

Wyniki VI Turnieju Rodzinnego w halową piłkę nożną „Mój tata gra”

• I miejsce        IB
  • II miejsce       VA