W sobotę 5 marca o godzinie 16 odbył się VI Turniej rodzinny w halową piłkę nożną „Mój tata gra”. Turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym może świadczyć udział aż ośmiu drużyn. Celem głównym turnieju było zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz propagowanie idei wzorowego kibicowania w duchu fair – play.

 

Tego dnia kibice dopingiem wspierali swoje drużyny z korytarza znajdującego się nad salą gimnastyczną. Wśród kibiców znaleźli się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele którzy nie szczędzili okrzyków motywujących do gry. Od pierwszych minut gry turniej był bardzo emocjonujący a gra toczyła się na wysokim poziomie aż do końca. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Łukasz Dobrowolski i Dariusz Kieglerski, a funkcję sekretarza pełnił pan Adrian Nagucki.

Zmagania sportowe przebiegały w atmosferze wzajemnej życzliwości i sportowej rywalizacji w duchu „fair play”. Jak zawsze najwięcej emocji przyniosły rozgrywki o pierwsze trzy miejsca. Niektóre mecze rozstrzygnięte zostały dopiero w rzutach karnych. Po zakończeniu rozgrywek zawodników uhonorowano drobnymi upominkami. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy a  trzy najlepsze drużyny uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez organizatorów tj. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 p. Janinę Lampkowską i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1.                                                W podsumowaniu  p. dyrektor podziękowała organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za udział i piękną rywalizację w duchu sportowym i rodzinnym.    W imieniu własnym i organizatorów zaprosiła na następny Turniej Rodzinny, który odbędzie się za rok.

Wyniki VI Turnieju Rodzinnego w halową piłkę nożną „Mój tata gra”

  • I miejsce        IB
  • II miejsce       VA
  • III miejsce      IIA
  • IV miejsce      IIIB
  • V miejsce       IIB
  • VI miejsce      IVA
  • VII miejsce     IA
  • VIII miejsce    IIC

Drużyna klasy Ib


Drużyna klasy Va


Drużyna klasy IIa


Drużyna klasy Ia
  •  
 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj846
mod_vvisit_counterTen tydzień1360
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4662
mod_vvisit_counterTen miesiąc18617
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18337
mod_vvisit_counterRazem1094612

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 54.158.251.104
,
Today: Lis 30, 2021
Reklama