W roku szkolnym 2014/2015  prowadzone było w naszym przedszkolu koło plastyczne. Na zajęcia uczęszczało 21 dzieci z grup: IV, V, VI, VII. Działalność koła plastycznego opierała się o Program rozwijający twórczą aktywność plastyczną dzieci 5 - 6 letnich ,,Artystą być”  M. Bąk i J. Tatuch w wymiarze 45 minut tygodniowo. Zajęcia rozwijały u dzieci uzdolnienia i zainteresowania plastyczne, wyobraźnię i twórcze myślenie.

Dzieci zdobywały umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi, nabywały umiejętności pracy zespołowej, integrowały się z dziećmi z różnych grup przedszkolnych. W zakresie działań koła plastycznego systematycznie prowadzone były wystawy prac plastycznych na przedszkolnym korytarzu. Zajęcia te cieszyły się u dzieci dużym powodzeniem, dostarczyły im wiele radości i satysfakcji z własnych wytworów dziecięcych.
Opiekunem koła plastycznego była Małgorzata Bąk.

Your IP: 34.228.52.223
Today: Cze 24, 2021