1Dnia 1 września 2021r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Na uroczystości gościliśmy p. Marcina Tadrzyńskiego - przewodniczącego Rady Rodziców i p. Sychowska Magdalenę członka Rady Rodziców.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego gości, rodziców, uczniów, przedszkolaków i pracowników szkoły i przedszkola powitała dyrektor ZPO1 – P. Janina Lampkowska życząc wspaniałych chwil i wysokich wyników w nauce. Szczególne słowa skierowała do uczniów klas pierwszych i ósmych. Następnie pani wicedyrektor Jolanta Luciszewska odczytała list od Burmistrza Miasta Mława.
Krótką część artystyczna przygotowali uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem p. Renaty Nauckiej i Samorząd Uczniowski. Na zakończenie odśpiewano hymn szkolny i wyprowadzono sztandar. Uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas.

Your IP: 3.236.212.116
Today: Wrz 19, 2021