Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

Uczniowie naszej szkoły, przez cały rok szkolny 2020/2021 realizowali działania w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym EKO-SZKOŁA. Koordynatorami projektu były p. Renata Nagucka i p. Anna Leszczyńska. Honorowy patronat nad projektem sprawowali: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Tygodnik „Głos nauczycielski”, Wydawnictwo Operon i wiele innych. Głównym celem projektu było kształtowanie i promowanie postaw proekologicznych wśród uczniów. Zadania projektowe polegały na zorganizowaniu przez nauczycieli i grupę uczniów z kl. 4-8 kilkunastu przedsięwzięć ekologicznych na terenie naszej placówki. Było to m.in.: sprzątanie świata przebiegające pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”, Dzień Pustej Klasy, akcja pomocy jeżom – Jeż w wielkim mieście, pomoc ptakom podczas zimy, Dzień Wody z PAH, ekologiczne wyzwania z okazji Dnia Ziemi, Dzień Meteorologii, Tydzień Promocji Zdrowia, warsztaty ekologiczne z Ekolandią, wystawy plakatów ekologicznych. Uczniowie klas 7-8 nagrali także filmiki edukacyjne z zakresu ekologii. W czerwcu koordynatorki projektu dokonały podsumowania zrealizowanych działań i przesłały do organizatorów Eko-Raport. Efektem tej pracy jest zdobycie przez naszą szkołę tytułu EKO – SZKOŁA 2021.

211435246 503391417563040 6729021707270838483 n

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj406
mod_vvisit_counterWczoraj435
mod_vvisit_counterTen tydzień406
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4779
mod_vvisit_counterTen miesiąc10958
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16693
mod_vvisit_counterRazem1050901

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 3.236.212.116
,
Today: Wrz 19, 2021
Reklama