Na koniec II etapu etapu edukacji uczniowie klasy 8b wraz ze swoimi nauczycielkami języka angielskiego i polskiego przygotowali projekt międzyprzedmiotowy pt. „Dwujęzyczna podróż Małego Księcia”. Poszczególne zadania wymagały od uczniów nie tylko wiedzy zdobytej na tych dwóch przedmiotach, ale także umiejętności informatycznych i aktorskich. W rezultacie powstał filmik, który jest świetną powtórką lektury obowiązkowej. Ponadto praca nad projektem była wspaniałą okazją do ponownej integracji uczniów po zdalnym nauczaniu.
W poszczególne role wcielili się następujący uczniowie kl.8b: nastolatki - Wiktoria Chmielewska i Natalia Grabowska, Mały Książę - Dominika Bednarz, Pilot i Pijak - Karol Zakrzewski, Róża - Lena Grabowska, Król - Adam Starus, Bankier - Adam Witkowski, Latarnik - Aleksandra Próchniak, Geograf - Gabriela Bogucka, Lis - Hubert Kołakowski.  Sceny zmontowała Ewelina Chmielewska.

malyksaze

Przedszkole Promujące Zdrowie