englishmasterKonkurs Języka Angielskiego – English Master zorganizowany został przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku. Wzięli w nim udział uczniowie z 29 szkół w: Ciechanowie, Gołyminie, Legionowie, Makowie Mazowieckim, Mińsku Mazowieckim, Mławie, Nasielsku, Ostrołęce, Płocku, Przasnyszu, Pułtusku, Przemiarowie, Radomiu, Różanie, Serocku, Wołominie, Wyszkowie. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty Marszałek,  Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Pułtuskiego. Konkurs odbył się z wykorzystaniem narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Przeprowadzony został w formie on-line na platformie Quizizz, przy użyciu dowolnych urządzeń z dostępem do Internetu.Dla uczniów klas VIII szkół podstawowych wymagany był poziom A2+ – B1. Uczennica klasy 8b Lena Grabowska zajęła III miejsce. Bardzo się cieszymy i gratulujemy Lence sukcesu!

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104