W dn. 25 marca b.r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „Żyjmy zdrowo”. Skierowany był do uczniów klas IV – VI. Przeprowadzenie konkursu było jednym z zadań zawartych w Programie Szkoły Promującej Zdrowie. Konkurs miał na celu kształtowanie postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test w trybie zdalnym. Uczestnicy wspomnianego konkursu musieli wykazać się wiedzą na temat zasad prawidłowego żywienia, aktywności fizycznej oraz zasad higieny osobistej. Spośród 55 uczestników wyłoniono następujących zwycięzców:

• I miejsce Nikodem Sadecki kl. IV b
  • II miejsce Mikołaj Zuzelski kl. VI a
  • III miejsce Igor Żłobiński kl. VI a

Konkurs zorganizował i przeprowadził szkolny koordynator Programu Szkoły Promującej Zdrowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych nastąpi wkrótce.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021