Zadania, plany, bezpieczeństwo
18 września odbyły się pierwsze zebrania z rodzicami w nowym roku szkolnym. Wychowawcy przedstawili główne zadania szkoły i klasy, omówili plany na nowy rok szkolny. Szczególną uwagę poświęcono bezpieczeństwu w szkole, w drodze do i ze szkoły.

h

Spotkania z uczniami
20 września odbyło się pierwsze spotkanie z uczniami. Podczas cyklicznych apeli porządkowych dokonujemy podsumowania zachowań uczniowskich. Wskazywane są pozytywne zachowania i przypominane zasady bezpiecznego i higienicznego funkcjonowania w szkole.

Ćwiczenia ewakuacyjne

26 września odbył się alarm ćwiczebny na wypadek zagrożenia. Uczniowie i przedszkolaki sprawnie opuścili budynek szkoły i ustawili się w wyznaczonych miejscach na placu ewakuacyjnym. Nauczyciele przypomnieli zasady prawidłowego użycia dzwonka alarmowego i wywołania niebezpiecznej sytuacji oraz skutków z tym związanych.

d

p