1W połowie października uczniowie klas pierwszych udali się z wizytą do mławskiego hipermarketu Carrefour, by dowiedzieć się  czym na co dzień zajmują się pracownicy, czy jest to łatwa praca i na czym ona polega. Dzieci rozpoczęły wizytę od obejrzenia pomieszczeń dostępnych tylko dla pracowników hipermarketu. Z  zaciekawieniem oglądały magazyny produktów spożywczych, artykułów świeżych i przemysłowych, a także chłodnie. Pierwszaki obserwowały również przewożenie towarów wózkiem widłowym, a dzięki uprzejmości pana Adriana mogły samodzielnie sprawdzić zasady jego funkcjonowania.

Kolejnym etapem wycieczki był spacer po sklepie, poznanie tajników pracy pań kasjerek, zasad funkcjonowania piekarni oraz stanowiska ochrony. Dzieci wzięły udział  w pracach związanych z pieczeniem bułek, a następnie przygotowywały sobie drugie śniadanie z otrzymanych produktów.
Na zakończenie wizyty i zostały obdarowane prezentami.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104