15 października 2019r. Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 w Mławie obchodziło uroczyście Jubileusz 70-lecie istnienia. Z tej okazji w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 zorganizowano uroczystą akademię, połączoną z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Na początku głos zabrała pani dyrektor Janina Lampkowska, która powitała zgromadzonych gości.

Potem przedstawiono krótką prezentację multimedialną, która przybliżyła zgromadzonym historię przedszkola od roku 1948. Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny. Nie zabrakło wierszy i piosenek.

"... bo nasze przedszkole , to jedna rodzina..."

"... ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..."

Dzieci ubrane w przepiękne kolorowe stroje zatańczyły wesołą polkę i zaprezentowały taniec ze wstążkami.

Występy przedszkolaków zachwyciły zebraną publiczność.

Przedszkolaki i uczennice śpiewem podziękowały obecnym nauczycielom i pracownikom i złożyły najserdeczniejsze życzenia.

Następnie miłe chwile przeżyli nauczyciele: nagrody dla tych najbardziej zasłużonych dla poszczególnych placówek na terenie miasta wręczył burmistrz – Sławomir Kowalewski.

Z „Jedynki” nagrodę otrzymała pani Agnieszka Wysocka – nauczyciel historii i języka polskiego.

Natomiast nauczycieli z „Jedynki” uhonorowała własnymi nagrodami dyrektor ZPO. Nagrodę otrzymali: p. Marta Drzewiecka – psycholog, p. Aneta Sietczyńska – nauczyciel religii, p. Dorota Tadrzyńska – bibliotekarz, p. Anna Wieczorek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, p. Bożena Żerańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Uroczystość poprowadziła pani Małgorzata Bratuszewska.

Całość przygotowały panie Małgorzata Bratuszewska i Katarzyna Kolczyńska.

Po uroczystości goście wpisali się do przedszkolnej kroniki.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021