3W dniach 21 i 22 lutego 2019r. odbyły się warsztaty z panią Agatą Dereszewską - technologiem żywności  nt. „Dla każdego coś zdrowego – czyli lekcja o piramidzie zdrowego odżywiania”. Pani dietetyk przeprowadziła zajęcia dla uczniów kl. I – V na temat zdrowego odżywania w ramach programu ogólnopolskiego „Program dla szkół”. Prowadząca przedstawiła dzieciom piramidę zdrowego odżywania, zorganizowała gry i konkursy dla dzieci, wykorzystując kolorowe ilustracje, karty edukacyjne. Uczniowie dużo dowiedzieli się na temat, jak należy zdrowo się odżywić, a także, jak ważny jest ruch w życiu człowieka.
Dnia  22 lutego odbyło się spotkanie z dietetykiem z klasami ósmymi w ramach doradztwa zawodowego.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104