2Jest już tradycją , że przedszkolaki z naszego przedszkola lubią przychodzić do biblioteki szkolnej. Lubią słuchać bajek, które czytają im Panie z biblioteki, a także uczniowie z „Koła czytelniczego”.
W  ramach  obchodów  setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odwiedziła naszą bibliotekę p. Agata Mierzwa – Kierownik zaprzyjaźnionej Biblioteki Pedagogicznej, która  w ramach realizowanej w przedszkolu innowacji patriotycznej „Kto ty jesteś? – Polak mały” zaprezentowała przedszkolakom  z grupy „Orzeszki” i „Żabki” „Legendy polskie” z wykorzystaniem „teatrzyku kamishibai”.

Było to spotkanie ze słowem pisanym i wspaniałymi ilustracjami, które mogły oglądać dzieci w teatrzyku. Najbardziej podobała się „Legenda o Lechu, Czechu i Rusie”, czyli o powstaniu państwa polskiego, którą to legendę wspólnie z panią Agatą czytali uczniowie z „Koła czytelniczego.” Po wysłuchaniu dzieci odpowiadały na pytania, a następnie otrzymały karty do kolorowania  z godłem i flagą Polski.
„Teatrzyk kamishibai” okazał się niezwykłą  atrakcją dla przedszkolaków – dzieci stwierdziły, że w bibliotece bardzo im się podobało.

1

2

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj823
mod_vvisit_counterWczoraj508
mod_vvisit_counterTen tydzień1790
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4694
mod_vvisit_counterTen miesiąc18588
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18337
mod_vvisit_counterRazem1094583

Online (20 minutes ago): 14
Your IP: 54.158.251.104
,
Today: Lis 29, 2021
Reklama