1W dniu 06.11.2018 r. dzieci i nauczyciele z grupy „Żabki” z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 zaprosili rodziców na wspólne świętowanie 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tematem spotkania było „Drzewko dla Niepodległej”. Podczas wspólnej pracy rodzice, dzieci i nauczyciele śpiewali pieśni patriotyczne i wojskowe z okresu I wojny światowej. Na zakończenie przy ozdobionym już drzewku dzieci deklamowały wiersze i śpiewały piosenki o niepodległości. Rodzice byli bardzo wzruszeni, że ich dzieci tak wiele wiedzą o odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Spotkanie było jednym z elementów innowacji pedagogicznej realizowanej w naszym przedszkolu „Kto ty jesteś?- Polak mały”.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104