317 września b.r. w Mławie obchodzono Dzień Sybiraka oraz 79-tą rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Podczas tej uroczystości naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele Świętej Trójcy. Po mszy kombatanci, młodzież, przedstawiciele władz powiatowych i miejskich, delegacje, poczty sztandarowe przemaszerowały na cmentarz parafialny. Tam nie zabrakło okolicznościowych przemówień, hymnu sybiraka oraz apelu poległych. Następnie przedstawiciele władz, delegacje, a także członkowie mławskiego Związku Sybiraków złożyli kwiaty na symbolicznym Grobie Sybiraków. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali kina Miejskiego Domu Kultury.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104