Spotkania integracyjne

Pracownicy ZPO1 integrują się poprzez spotkania na terenie szkoły lub wyjazdy na wycieczki krajoznawcze bądź do teatru. Pracownicy szkoły i przedszkola spotykają się także na Wigilii zakładowej, by przy wspólnym świątecznym stole porozmawiać, złożyć życzenia, odpocząć. Nauczyciele obchodzą również Dzień Edukacji Narodowej przy wspólnym stole życząc sobie sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, i gratulując nagród. Innym sposobem na spotkania integracyjne jest wspólna uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego.
Od dłuższego czasu organizowane są także wycieczki szkolne na terenie Polski oraz zagranicznie. Nauczyciele wyjeżdżają wspólnie w góry, do pięknych ośrodków kulturalno- naukowych czy do Hiszpanii lub Grecji. W roku szkolnym 2017/2018 zaproponowano wyjazd do Teatru Narodowego na balet.
Pracownicy szkoły integrują się także spotykając się w mniejszym gronie w zespołach samokształceniowych, na których w formie warsztatów wymieniają się doświadczeniami, wspólnie opracowują sprawdziany, testy czy układają scenariusze zajęć oraz imprez szkolnych. Integrujące jest również współpracowanie podczas obchodów jubileuszy szkoły lub podczas przygotowania apelu szkolnego.

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj397
mod_vvisit_counterWczoraj574
mod_vvisit_counterTen tydzień971
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3810
mod_vvisit_counterTen miesiąc2949
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089
mod_vvisit_counterRazem1098033

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 54.165.57.161
,
Today: Gru 06, 2021
Reklama