W naszej szkole odbywają się także apele porządkowe mające na celu przypomnienie uczniom pewnych zasad panujących w szkole. Pierwszy apel porządkowy w roku szkolnym 2017/2018  odbył się 27.09 2017 – był to alarm PPOŻ
23.10.2017 roku-  miał miejsce kolejny apel porządkowy, na którym przypomniano uczniom o zasadach korzystania z toalet. Zwrócono uwagę na rażące zachowania uczniów. Zakaz palenia papierosów i przypomniano zasady bezpieczeństwa.
Zasadnym wydaje się ciągłe przypominanie uczniom o zasadach panujących w szkole. Apele porządkowe pozwalają na przypomnienie sobie o poprawnym zachowaniu w toalecie, na korytarzach, w szatni, które nie zagraża nam i innym. Warto także wskazywać przykłady dobrych zachowań i negować złe.
23.02.2017- apel  porządkowy dotyczący złego zachowania i bezpieczeństwa, udzielenie nagany dyrektora dla ucznia klasy VIIb.

Your IP: 3.239.56.184
Today: Maj 14, 2021