1Podczas zajęć plastycznych uczniowie klas szóstych wykonali dowolną techniką plakaty. Temat  prac obejmował „Substancje zagrażające zdrowiu i życiu – alkohol, papierosy, dopalacze, narkotyki”. Prace zostały omówione przez uczniów podczas prezentacji klasowej i zawieszone w galerii. Jeden z plakatów, którego kolorystyka i forma znaku drogowego zakazu nawiązuje do przemyśleń związanych z używkami, a głównie alkoholu, papierosów i narkotyków został zaprezentowany podczas spotkania prozdrowotnego w Szkole Podstawowej w Łaszewie. Po debacie  i spotkaniu z policjantami na temat szkodliwych substancji - plakaty to kolejna forma aktywności uczniów, w której wypowiedzieli stanowcze NIE! przeciw  różnego rodzaju używkom.

Przedszkole Promujące Zdrowie
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089