Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

3Znajomość znaków i przepisów ruchu drogowego jest dla dzieci podstawą ich bezpieczeństwa. Uczniowie nabywają umiejętności poruszania się po drodze poprzez spotkania z policjantami oraz lekcje edukacyjne poświęcone ruchowi drogowemu. Pierwszoklasiści ćwiczyli przejścia przez jezdnię pod okiem funkcjonariuszy policji. Klasy pierwsze dołączyły do Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Nabytą już wiedzę utrwaliły poprzez rozwiązywanie zadań na stronach książeczki edukacyjnej. Zawierała ona gry i zabawy o zasadach ruchu drogowego, o tym, jak unikać zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy. Znalazły się tam również wskazówki dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Do każdego zadania dołączone były dobre rady i ostrzeżenia.
Pierwszoklasiści sprawdzili swoją wiedzę poprzez udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie. Odbył się on 31 stycznia 2018 r. Przystąpiło do niego 51 pierwszoklasistów. Uczniowie drogą internetową mieli do wypełnienia 15 zadań. Do każdego pytania były trzy odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Dzieci sprawdziły swoją wiedzę o bezpieczeństwie. Szkoła uzyskała certyfikat potwierdzający udział w IX edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2017/2018.

2

1

3

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj507
mod_vvisit_counterWczoraj487
mod_vvisit_counterTen tydzień3436
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4006
mod_vvisit_counterTen miesiąc7442
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16045
mod_vvisit_counterRazem984687

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.239.56.184
,
Today: Maj 14, 2021