1„Czyste  środowisko – zdrowa  żywność” - pod takich hasłem odbyło się pierwsze spotkanie i nawiązanie współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Łaszewie w ramach szkół ubiegających się o tytuł „Szkoły Promującej Zdrowie”.
Szkołę naszą reprezentowali uczniowie klasy VIIA : Anna Wtulich, Julia Antoniak i Przemysław Bańczyk wraz ze szkolnym koordynatorem projektu. Uczniowie przedstawili i omówili plakat STOP UŻYWKOM. Kolorystyka i forma znaku drogowego zakazu nawiązuje do przemyśleń związanych z używkami a głównie alkoholu, papierosów i narkotyków.
Uczniowie wzięli również udział w konkursie wiedzy o zdrowiu. II miejsce zajął Przemysław Bańczyk, a III miejsce Anna Wtulich.
Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą na temat odżywiania i profilaktyki chorób układu pokarmowego, oddechowego i krążenia.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021