17 marca w Szkole Podstawowej nr1 odbył się I Międzyszkolny Turniej w zbijaka klas I – III. Udział wzięło 5 szkół podstawowych  z terenu Mławy: SP nr 1, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7 i Katolicka Szkoła Podstawowa. Każda drużyna liczyła 11 osób: 4 uczniów z klasy III, 4 a klasy II i 3 z klasy I, w tym 1 rezerwowy. Celem tego turnieju jest rozpropagowanie gier zespołowych, kształtowanie umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, umiejętność radzenia, sobie z wygraną i porażką. Najważniejszym jednak celem jest zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej i rozpowszechnienie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Rozgrywkom towarzyszyła gorąca atmosfera. Do emocjonującej gry zagrzewali zawodników kibice z młodszych i starszych klas naszej szkoły. Drużyny z poszczególnych szkół uzyskali następujące miejsca:

• I miejsce uzyskała      SP nr 1
  • II miejsce uzyskała      SP nr 6
  • III miejsce uzyskała    SP nr 7
  • IV miejsce uzyskała    KSP
  • V miejsce uzyskała     SP nr 4

Po fascynującej grze wszyscy zawodnicy otrzymali słodkości. Drużyny za kolejne miejsca otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021