6Od początku  nowego roku kalendarzowego uczniowie klas starszych, podczas dłuższych przerw mogą aktywnie spędzać czas w sali gimnastycznej. Pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego uczniowie klas V- VII rozgrywają według ustalonego harmonogramu towarzyskie mecze piłki nożnej i piłki ręcznej. Dzięki tej  aktywności ruchowej podczas przerw uczniowie mają możliwość rozwijania pasji sportowej i doskonalenia sprawności fizycznej. Ponadto ta forma aktywności daje odprężenie i relaks po intensywnym wysiłku umysłowym. Ci co nie grają, dopingują koleżanki i kolegów ze swoich klas. Zagospodarowanie przerw śródlekcyjnych w sposób aktywny ruchowo jest bardzo popularne w naszej szkole.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021