1We wtorek 27 lutego 2018r. kl. VIa wybrała się na wycieczkę do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Mławie mieszczącej się przy ul. Padlewskiego.
Na miejscu powitali nas panowie strażacy i oprowadzili po obiekcie. Uczniowie przypomnieli sobie numery alarmowe oraz konieczność noszenia odblasków. Następnie kilku strażaków zjechało po rurze, by pokazać jak szybko muszą być gotowi do wyjazdu. Po demonstracji sprawności fizycznej, zostały omówione zasady zachowania bezpieczeństwa podczas różnych akcji strażackich, np.: ratowania osób zatrutych czadem lub rannych w wyniku kolizji samochodowej. Ponadto klasa obejrzała wozy strażackie i dowiedziała się jakie sprzęty są w nich przewożone. Pod koniec wizyty byliśmy świadkami wezwania do prawdziwej akcji strażackiej. Na naszych oczach strażacy błyskawicznie przebrali się w odpowiednie stroje i wyjechali wozem  ze stanowiska numer 2.

Z pewnością uczniowie klasy VIa na długo zapamiętają dzisiejszą wizytę w PSP.  Zwieńczeniem naszych odwiedzin były pamiątkowe zdjęcie. 

1

2

3

4

5

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj370
mod_vvisit_counterWczoraj574
mod_vvisit_counterTen tydzień944
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3810
mod_vvisit_counterTen miesiąc2922
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089
mod_vvisit_counterRazem1098006

Online (20 minutes ago): 18
Your IP: 54.165.57.161
,
Today: Gru 06, 2021
Reklama