Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

3W dniu 12 lutego 2018r pedagog szkolny wraz z grupą młodzieży z klasy VIIa i przedstawicielem rodziców, p. Małgorzatą Sarnecką wzięli udział w powiatowej debacie na temat uzależnień, zorganizowanej w ramach kampanii „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga!”. Przewodnim hasłem debaty było – „W życiu nie ma porażek są tylko lekcje”. Uczestniczyli w niej burmistrz miasta Mława, wice starosta, przedstawiciele duchowieństwa i samorządowcy z UM i Starostwa.
Debatę otworzyła dyrektor ZS nr 1 w Mławie - gospodarz spotkania. Jako pierwsza głos zabrała przedstawicielka KPP w Mławie młodszy aspirant Aneta Prusik. Przedstawiła zebranym konsekwencje prawne wynikające z  posiadania i rozprowadzania substancji psychoaktywnych. Problem uzależnienia i trudną drogę wychodzenia z nałogu omówił specjalista ds. profilaktyki uzależnień, pracownik Centrum Profilaktyki Społecznej pan Maciej Szczodrowski. Zebrani wykazywali duże zainteresowanie poruszaną tematyką. Prelegenci otrzymywali liczne pytania, na które udzielali wyczerpujących odpowiedzi.

W drugiej części wystąpił zespół muzyczny „Wyrwani z niewoli”. Wykonawcy rapując opowiedzieli swoje dramatyczne historie związane z uzależnieniem od alkoholu i środków psychoaktywnych, przekazali jednocześnie przesłanie do młodzieży aby być silnym i nie ulegać namowom pseudoprzyjaciół.

1

2

3

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj477
mod_vvisit_counterWczoraj487
mod_vvisit_counterTen tydzień2954
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3821
mod_vvisit_counterTen miesiąc7412
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16045
mod_vvisit_counterRazem984657

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 3.239.56.184
,
Today: Maj 14, 2021