10Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły propagują różne formy aktywnego spędzania czasu. Jedną z nich jest doskonalenie (i nabywanie ) umiejętności jazdy na łyżwach. W tym celu 06.02.2018r.  klasy Va i Vb oraz kilkoro uczniów z klas VII pod opieką pań M. Stefańskiej – Zery i R. Naguckiej oraz panów D. Kieglerskiego i Ł. Dobrowolskiego  wybrało się na lodowisko na Stadion Narodowy w Warszawie. Oprócz godzinnej jazdy na łyżwach, dzieci miały okazję do zjazdów na pontonach z 11 - metrowej górki lodowej. Była to niesamowita atrakcja zarówno dla dzieci, jak i opiekunów.

Po lodowym szaleństwie uczniowie mieli okazję obejrzeć film „Niebezpieczna kopalnia” w kinie 6D.
W drodze powrotnej do Mławy nie zabrakło wizyty w restauracji Mc Donald.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, zwłaszcza, że dopisała również pogoda.

WYCIECZKA KLAS V I VII NA ZIMOWY NARODOWY DO WARSZAWY

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły propagują różne formy aktywnego spędzania czasu. Jedną z nich jest doskonalenie (i nabywanie ) umiejętności jazdy na łyżwach.

W tym celu 06.02.2018r.  klasy Va i Vb oraz kilkoro uczniów z klas VII pod opieką pań M. Stefańskiej – Zery i R. Naguckiej oraz panów D. Kieglerskiego i Ł. Dobrowolskiego wybrało się na lodowisko na Stadion Narodowy w Warszawie. Oprócz godzinnej jazdy na łyżwach, dzieci miały okazję do zjazdów na pontonach z 11 - metrowej górki lodowej. Była to niesamowita atrakcja zarówno dla dzieci, jak i opiekunów.

W drodze powrotnej do Mławy nie zabrakło wizyty w restauracji Mc Donald.

Your IP: 35.175.212.130
Today: Maj 11, 2021