Notatka z działań edukacyjnych podejmowanych w Szkole Podstawowej nr 1 w związku z obchodami Światowego Dnia AIDS.

W ramach Obchodów Światowego Dnia AIDS w klasach VII a, b odbyła się projekcja filmu „Żyję bez ryzyka AIDS”. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli film, który był podstawą do dyskusji kierowanej jaka odbyła się w klasach pod kierunkiem nauczycielki WDŻ p. Renaty Naguckiej i wychowawcy klasy VII b pana Dariusza Kieglerskiego. Uczniowie zdobyli podstawowe informacje na temat choroby. Dowiedzieli się co to jest HIV i AIDS oraz jak może dojść do zakażenia. Poznali sposoby zapobiegania zakażeniu HIV. Otrzymali broszurki zawierające podstawowe informacje o HIV i AIDS.

Your IP: 3.239.56.184
Today: Maj 14, 2021