217 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu Teatru Profilaktycznego „Alert” pt.: „W labiryncie przemocy”. Zgodnie z tytułem główną myślą spektaklu było ukazanie, jak szybko człowiek może zagubić się w labiryncie przemocy. Spektakl miał charakter profilaktyczny, ukazywał skutki przemocy fizycznej i psychicznej. Aktorzy w mistrzowski sposób pokazali, jak funkcjonuje przemoc w Internecie oraz jej konsekwencje i uczucia osoby, która doświadcza przemocy. Widowisko, w ciekawy dla młodzieży sposób prezentowało  aktualne zagrożenia, a co najważniejsze zachęcało  do podejmowania właściwych, pozbawionych przemocy, działań. Ponadto pokazało, w jaki sposób zachowywać się asertywnie i gdzie szukać pomocy w razie kłopotów.

Spektakl w widzach wywołał różne refleksje: "Czy ja też tak traktuję kolegów", "Nie wiedziałem, że niektóre zachowania, to już przemoc", "Teraz wiem, jak sobie poradzić z niektórymi zachowaniami kolegów". To były opinie uczniów po obejrzeniu spektaklu.

1

2

3

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj397
mod_vvisit_counterWczoraj574
mod_vvisit_counterTen tydzień971
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3810
mod_vvisit_counterTen miesiąc2949
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19089
mod_vvisit_counterRazem1098033

Online (20 minutes ago): 10
Your IP: 54.165.57.161
,
Today: Gru 06, 2021
Reklama