327 września 2017 r. w ramach kampanii społecznej - „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z Burmistrzem Miasta Mława, dyrektorem WORD z Ciechanowa oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Mławie. W ramach krótkiej pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po jezdni, uczniowie otrzymali zestaw elementów odblaskowych w formie zawieszek, opaski LED. Dzięki nim każdy pierwszoklasista będzie dobrze widoczny na drodze przez kierowców.

Głównym celem kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” było przede wszystkim pokazanie dzieciom, jak ważne – zwłaszcza jesienią i zimą – jest noszenie elementów odblaskowych.

1'

Your IP: 3.239.56.184