Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

1Dnia 15 września uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli czynny udział w światowej akcji „Sprzątanie świata”. Zgodnie ze sporządzonym harmonogramem klasy i nauczyciele wyruszyli sprzątać „ świat bliski i daleki". Najmłodsza grupa wiekowa zajęła się terenem wokół szkoły, a uczniowie klas IV – VII sprzątali pobliskie ulice naszego miasta. Każda klasa została zaopatrzona w worki na śmieci oraz rękawiczki jednorazowego użytku. Zgromadzone śmieci zostały przekazane do firmy zajmującej się oczyszczaniem miasta. Czynny udział w akcji miał na celu wskazanie uczniom jak ważne jest naturalne środowisko i dbałość o to, co stworzyła przyroda.


1

2

3

4

5

 

 

 

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj497
mod_vvisit_counterWczoraj487
mod_vvisit_counterTen tydzień3426
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4006
mod_vvisit_counterTen miesiąc7432
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16045
mod_vvisit_counterRazem984677

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.239.56.184
,
Today: Maj 14, 2021