Dyrektor  Janina Lampkowska
Zastepca dyrektora  Urszula Smolińska

Wychowanie przedszkolne:

  1. Bąk Małgorzata
  2. Bejtler Małgorzata/ urlop zdrowotny
  3. Bielska Patrycja (zastępstwo)
  4. Bratuszewska Małgorzata
  5. Gawlikowska Lidia
  6. Jabłonowska Maria - rytmika
  7. Kolczyńska Katarzyna – religia
  8. Langowska Paulina
  9. Okońska Jolanta - język angielski
  10. Prorok Dorota
  11. Przywitowska Jolanta
  12. Radziszewska Teresa
  13. Sasiak Karolina
  14. Smolińska Urszula – wicedyrektor     
  15. Wieczorek Anna
  16. Witkowska Jolanta
  17. Żak Monika – język angielski    

Kształcenie zintegrowane:

  1. Domańska  Lidia
  2. Końpa Dorota/urlop zdrowotny
  3. Łuba Elżbieta + gimnastyka korekcyjna
  4. Stando Aleksandra/zastępstwo
  5. Tatuch Joanna
  6. Wietecha Hanna
  7. Żerańska Bożena

Język polski, historia;

  1. Bardońska Danuta
  2. Maciak Nina
  3. Stefańska – Zera Małgorzata
  4. Wysocka Agnieszka

Historia:

  1. Wysocka Agnieszka
  2. Mielcarek Andrzej

Wiedza o społeczeństwie:

  1. Wysocka Agnieszka

Matematyka:

  1. Luciszewska Jolanta
  2. Strzałkowska Agnieszka
  3. Więckowska Anna

Wychowanie fizyczne:

  1. Dobrowolski Łukasz
  2. Kieglerski Dariusz
  3. Podlaski Arkadiusz

Muzyka:

  1. Stanios Aneta

Przyroda, biologia:

  1. Nagucka Renata

Chemia/fizyka

  1. Czaplicka Marzena

Geografia

  1. Leszczyńska Anna

Plastyka:

  1. Bąk Małgorzata
  2. Lampkowska Janina - dyrektor

Zajęcia techniczne/technika:

  1. Kieglerski Dariusz
  2. Luciszewska Jolanta

Informatyka/zajęcia komputerowe:

  1. Domańska Lidia.  
  2. Luciszewska Jolanta
  3. Mielcarek Andrzej
  4. Strzałkowska Agnieszka

Biblioteka:

  1. Maciak Nina
  2. Tadrzyńska Dorota

Świetlica:

  1. Borowska Klaudia
  2. Nagucka Renata
  3. Leszczyńska Anna
  4. Strzałkowska Agnieszka
  5. Wiśniewska Małgorzata
  6. Wiloch – Piela Agnieszka

Języki angielski:

  1. Okońska Jolanta
  2. Wiśniewska Małgorzata
  3.  Żak Monika

Języki niemiecki:

  1. Kowalewska Magdalena
  2. Żak Monika

Religia:

  1. Kolczyńska Katarzyna
  2. Sietczyńska Aneta


Logopedia:

  1. Kwiecińska Martyna

Pedagog:

  1. Przybyłowska Renata

Psycholog:

  1. Drzewiecka Marta

Doradztwo zawodowe:

  1. Maciak Nina

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  1. Mielcarek Andrzej


NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA

NAUCZYCIELE 1 3

NAUCZYCIELE 4 8

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj812
mod_vvisit_counterWczoraj764
mod_vvisit_counterTen tydzień2383
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3528
mod_vvisit_counterTen miesiąc9074
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15183
mod_vvisit_counterRazem698806

Online (20 minutes ago): 11
Your IP: 3.228.24.192
,
Today: Paź 15, 2019