vivre1 czerwca 2016r., podczas obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole, odbył się konkurs wiedzy "Mistrz dobrych manier" dla klas IV-VI zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa wytypowała wcześniej swojego reprezentanta, który miał za zadanie wykazać się wiedzą na temat zasad stosowania dobrych manier. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – losowanie pytań i udzielanie na nie odpowiedzi, oraz praktycznej – nakrywania stołu. Reprezentanci klas wcielali się także w role w konkretnych sytuacjach, w których również musieli zastosować się do reguł savoir vivre.

Jury na bieżąco oceniało kandydatów na „Mistrza dobrych manier” naszej szkoły, a po podliczeniu punktów okazało się, że została nim uczennica klasy IVa – Zuzanna Rychcik. Drugie miejsce otrzymała uczennica kl. IVb – Julia Umięcka, natomiast trzecie – Karolina Kubich z kl. VIb.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i świetną zabawę.

1

2

3

4

 

 

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj805
mod_vvisit_counterWczoraj508
mod_vvisit_counterTen tydzień1313
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4662
mod_vvisit_counterTen miesiąc18570
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18337
mod_vvisit_counterRazem1094565

Online (20 minutes ago): 11
Your IP: 54.158.251.104
,
Today: Lis 29, 2021
Reklama