vivre1 czerwca 2016r., podczas obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole, odbył się konkurs wiedzy "Mistrz dobrych manier" dla klas IV-VI zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa wytypowała wcześniej swojego reprezentanta, który miał za zadanie wykazać się wiedzą na temat zasad stosowania dobrych manier. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – losowanie pytań i udzielanie na nie odpowiedzi, oraz praktycznej – nakrywania stołu. Reprezentanci klas wcielali się także w role w konkretnych sytuacjach, w których również musieli zastosować się do reguł savoir vivre.

Jury na bieżąco oceniało kandydatów na „Mistrza dobrych manier” naszej szkoły, a po podliczeniu punktów okazało się, że została nim uczennica klasy IVa – Zuzanna Rychcik. Drugie miejsce otrzymała uczennica kl. IVb – Julia Umięcka, natomiast trzecie – Karolina Kubich z kl. VIb.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i świetną zabawę.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104