Osiągnięcia w roku szkolny 2016/2017

 

laureat Wojewódzkiego konkursu z języka polskiego – Z. Jaworska

1m w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie”
K. Tomczak,

1m w Powiatowym konkursie „Mam Talent” –Z. Rzeplińska, K. Żak

1m w Powiatowym konkursie „O Złote Pióro K. Makuszyńskiego” – K. Bardoński

2m w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie”
N. Krystkiewicz

1m w Powiatowym Turnieju Przyrodniczym „Świat wokół nas” – J. Lempek, A. Jankowska, M. Osiecka

wyróżnienie w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie” A. Witkowski, P. Błażejewska, M. Osiecka

Grand Prix w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych”
J. Chaborska, M. Sarnecka

1m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” M. Sarnecki, M. Sadowska

2m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” M. Zuzelski, M. Kowalska

3m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” A. Powązka, K. Karbowski

1m w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej

wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim „Warszawska syrenka” J. Lempek

2m w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Macmillan School Tournament – Z. Jaworska

3m w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Macmillan School Tournament - M. Piłkowska

1m w Międzyszkolnym konkursie „Ja, moja rodzina, moje miasto” – J. Chaborska

1m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – G. Szustek

2m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – M. Sadowska, J. Maruszewski, G. Jedwabna

3m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – A. Jankowska

3m w Międzyszkolnym konkursie „Porusz umysł” – drużyna

1m w Międzyszkolnym konkursie komputerowym - A. Rama

1m w Międzyszkolnym konkursie wiedzy „Czytam i rozumiem” M. Sadowska

2m, 3m w Międzyszkolnych zawodach pływackich – N.Chrzczon, J.Grabowska, Z.Rychcik

1m w Międzyszkolnej lidze lekkoatletycznej A.Wtulich,

3m w Międzyszkolnej lidze lekkoatletycznej P.Bańczyk, Z.Rychcik

Im w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas II

Im w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas III

3m chłopców w Międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez MOSiR

4m dziewcząt w Międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez MOSiR

1m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – L. Łukaszewska, A. Butryn, G. Szustek, Z. Rzeplińska kl. I – III

2m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – A. Pszczółkowska kl. I – III

3m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – P. Popielarczyk, M. Piłkowska kl. I - III

2m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – N. Ramska, P.Bańczyk kl. 4 - 6

3m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – Z. Piotrkowska kl. 4 - 6

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Laureat Io w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Memory Master – Jaworska Z.
  • Wyróżnienie w Konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka – Lempek J.
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie "My też mamy talent" – W. Chmielewska
  • Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – G. Bogucka
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie j. angielskiego "Poszerz swoje horyzonty” – O. Grzegorczyk
  • IIIm w Powiatowym konkursie plastyczno-literackim "Ponad barierami" – Grzegorczyk O., wyróżnienie M. Malinowski, K. Bardoński
  • IIm w Powiatowym konkursie informatycznym – M. Krajewska, wyróżnienie O. Grzegorczyk
  • IIIm w Powiatowym konkursie j. angielskiego Level ap! – Jaworska Z.
  • Im w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – A. Piłkowski
  • IIm w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – A. Witkowski
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – IIc
  • wyróżnienie w Powiatowym konkursie poetycko-literackim Twórcza wyobraźnia - D. Smolińska
  • IIm w Powiatowym konkursie Macmillan Primary School Tournament – G. Szustek
  • Im w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” – Z. Najduk, Z. Ulatowska, P. Wojtkowska,
  • IIm w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” - O. Błażejewska, J. Maruszewski
  • IIIm w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” – O. Ostrowicka, N. Krystkiewicz, H. Sekuła, J. Libert
  • Grand Prix w Powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – W. Chmielewska, E. Chmielewska, H. Kołakowski, B. Szustek
  • IIm w Powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – A. Witkowski, J. Prymus, Ł. Prymus, A. Staśkiewicz
  • Im w Powiatowym konkursie Mistrz ortografii – M. Kłobuszewska
  • Im w Diecezjalnym konkursie literackim Miłosierdzie Boże w życiu chrześcijanina – K. Bardoński, M. Rudnicki
  • IIm w Konkursie matematycznym "Liga zadaniowa” – B. Bogdański
  • Laureat konkursu Porusz umysł – M. Tuszyńska
  • Im odblaskowa klasa. Odblaskowy SMART – film – 1a, 3a, 4a
  • IVm w Ogólnopolskich zawodach pływackich – N. Tomczak, N. Bergolc
  • Im w Powiatowych zawodach pływackich – A. Powązka, M. Powązka
  • IIIm w Międzyszkolnym turnieju piłki nożnej
  • IIIm w Międzyszkolnych biegach przełajowych
  • IIm w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas II
  • IIIm w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas III
  • I, II, IIIm w Mławskiej Lidze Pływackiej – N. Tomczak, N. Ramska, N. Bergolc
  • Im w Międzyszkolnych zawodach pływackich – Z. Piotrkowska, S. Rząp
  • IIm w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – M. Merchel
  • IVm w Powiatowych zawodach piłki ręcznej
  • IIIm w Powiatowym trójboju lekkoatletycznym - Z. Piotrkowska

 



Rok szkolny 2013/2014

  • Im w ogólnopolskim konkursie plastycznym Wiosenka –radosna panienka – Z. Łukasik, wyróżnienie O. Grzegorczyk
  • IIIm, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edytorsko – plastycznym Tomik literacki młodych talentów – K. Karbowski, O. Grzegorczyk
  • I, II, IIIm  w miejskim konkursie plastycznym Jan Paweł II w oczach dzieci - E. Chmielewska, K. Cieślak, M. Szemplińska , J. Gola
  • IIIm w wojewódzkim konkursie plastycznym Moja przygoda w muzeum – E. Chmielewska
  • IIIm w miejskim konkursie wiedzy o Mławie – P. Nagucka
  • wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym im H. Rudzkiej – Cybisowej – A. Dymczyk
  • wyróżnienie w konkursie powiatowym Zabawka recyklingowa – Z. Łukasik
  • IIm w diecezjalnym konkursie plastycznym Ewangelia wg św. Mateusza widziana oczami dziecka – M. Fabisiak
  • Im, IIm w dekanalnym konkursie plastycznym i literackim Jan Paweł II – Święty naszych czasów – K. Bardoński (lit.), D. Smolińska (plas.)
  • IIIm w miejskim konkursie literackim O złote pióro K. Makuszyńskiego – P. Nagucka
  • IIm, IIIm, wyróżnienie w miejskim konkursie matematycznym Liga zadaniowa – Z. Jaworska, M. Maciej, , wyr. A. Wtulich, G. Bednarz,
  • Im, IIIm w miejskim konkursie Porusz umysł –K. Cieślak, Ł. Próchniak, M. Powązka, A. Powązka, K. Karbowski, E. Chmielewska, K. Welenc, O. Welenc
  • IIIm w powiatowym Turnieju Wiedzy o przyrodzie Świat wokół  nas – Z. Rychcik
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie ortograficznym – Z. Jaworska
  • Im w Międzyszkolnych zawodach rekreacyjno - sportowych – IIab
  • IIIm w Międzyszkolnych zawodach rekreacyjno – sportowych - IIIab
  • I, II, III, w powiatowym konkursie plastycznym Piękna jest nasza ojczyzna – E. Chmielewska, J. Gorczyca, J. Kostecki, J. Wyrzykowska
  • IIIm w zawodach lekkoatletycznych – P. Nagucka
  • IVm w powiatowych zawodach w piłce ręcznej
  • Im, IIm w Mławskiej lidze pływackiej – M. Ludwiczak, M. Baran, Ł. Próchniak, K. Kowalkowski, M. Szemplińska
  • IIIm w powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – M. Dynakowski, M. Szemplińska
  • Im w miejskim II Biegu im. o. B. Kryszkiewicza – M. Ludwiczak
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka – W. Chmielewska, K. Welenc
  • IIm Powiatowy Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - Adam Powązka
  • IIm w powiatowym konkursie Twórcza wyobraźnia – J. Krystkiewicz
  • Im, wyróżnienie w konkursie powiatowym z języka angielskiego – J. Bukowska, O. Lubiejewska


Rok szkolny 2012/2013

Antonina Zamojska kl. Ia - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"
Adam Powązka -kl I a - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"
Ilona Sotowicz - IVa  - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"


Oliwia  Lubiejewska - kl.Vb wyróżnienie w finale Konkuru z  języka angielskiego "Yes-Yes, No-No Young VIII"
Filip  Jakub  kl. VIb - wyróżnienie w finale Konkuru z  języka angielskiego "Yes-Yes, No-No Young VIII"

Adam Powązka - kl. Ia - II miejsce w I  Powiatowym Konkursie  Języka  Angielskiego - Macmillan Primary  School Tournament 
Miłosz Łukaszewski - kl. Ia -III miejsce w I  Powiatowym Konkursie  Języka  Angielskiego - Macmillan Primary  School Tournament
XIII Bieg Solidarności – szczebel powiatowy

1. Karpińska Emila II miejsce
2. Danielczyk Dawid III miejsce
 
Lekkoatletyka – szczebel miejski:

1. Giżyński Kewin I miejsce w biegu na 1000 m,
2. Danielczyk Dawid III miejsce w biegu na 1000m,
3. Rolka Karol III miejsce w biegu na 60m, III miejsce w skoku w dal,
4. Arent Zuzanna: II miejsce w biegu na 60m, II miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 600m
 
Pływanie – szczebel miejski:

1. Szemplińska Magda I miejsce w stylu motylkowym, II miejsce w stylu grzbietowym,
2. Baran Michał I miejsce w stylu grzbietowym, III miejsce w stylu klasycznym,
3. Próchniak Łukasz II miejsce w stylu grzbietowym, II miejsce w stylu dowolnym,
4. Ludwiczak Mateusz I miejsce w stylu motylkowym, II miejsce w stylu dowolnym,
5. Leszczyńska Natalia I miejsce w stylu motylkowym, I miejsce w stylu dowolnym.
6. Gałęziewski Jakub III miejsce w stylu grzbietowym
7. Wtulich Anna III miejsce w stylu grzbietowym,
8. Wojtkowski Mikołaj III miejsce w stylu grzbietowym
.

 
Mini koszykówka dziewcząt III miejsce – szczebel miejski

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj481
mod_vvisit_counterWczoraj545
mod_vvisit_counterTen tydzień481
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4945
mod_vvisit_counterTen miesiąc5426
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15732
mod_vvisit_counterRazem728049

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 3.231.229.89
,
Today: Gru 08, 2019