Osiągnięcia w roku szkolny 2016/2017

 

laureat Wojewódzkiego konkursu z języka polskiego – Z. Jaworska

1m w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie”
K. Tomczak,

1m w Powiatowym konkursie „Mam Talent” –Z. Rzeplińska, K. Żak

1m w Powiatowym konkursie „O Złote Pióro K. Makuszyńskiego” – K. Bardoński

2m w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie”
N. Krystkiewicz

1m w Powiatowym Turnieju Przyrodniczym „Świat wokół nas” – J. Lempek, A. Jankowska, M. Osiecka

wyróżnienie w Powiatowym konkursie poetycko-dziennikarskim ”Cudze chwalicie – swego nie znacie” A. Witkowski, P. Błażejewska, M. Osiecka

Grand Prix w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych”
J. Chaborska, M. Sarnecka

1m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” M. Sarnecki, M. Sadowska

2m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” M. Zuzelski, M. Kowalska

3m w Powiatowym konkursie przyrodniczym „Szlakiem Polskich parków Narodowych” A. Powązka, K. Karbowski

1m w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej

wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim „Warszawska syrenka” J. Lempek

2m w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Macmillan School Tournament – Z. Jaworska

3m w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Macmillan School Tournament - M. Piłkowska

1m w Międzyszkolnym konkursie „Ja, moja rodzina, moje miasto” – J. Chaborska

1m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – G. Szustek

2m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – M. Sadowska, J. Maruszewski, G. Jedwabna

3m w Międzyszkolnym konkursie „Liga zadaniowa” – A. Jankowska

3m w Międzyszkolnym konkursie „Porusz umysł” – drużyna

1m w Międzyszkolnym konkursie komputerowym - A. Rama

1m w Międzyszkolnym konkursie wiedzy „Czytam i rozumiem” M. Sadowska

2m, 3m w Międzyszkolnych zawodach pływackich – N.Chrzczon, J.Grabowska, Z.Rychcik

1m w Międzyszkolnej lidze lekkoatletycznej A.Wtulich,

3m w Międzyszkolnej lidze lekkoatletycznej P.Bańczyk, Z.Rychcik

Im w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas II

Im w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas III

3m chłopców w Międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez MOSiR

4m dziewcząt w Międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez MOSiR

1m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – L. Łukaszewska, A. Butryn, G. Szustek, Z. Rzeplińska kl. I – III

2m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – A. Pszczółkowska kl. I – III

3m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – P. Popielarczyk, M. Piłkowska kl. I - III

2m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – N. Ramska, P.Bańczyk kl. 4 - 6

3m w 5. Biegu o. Kryszkiewicza – Z. Piotrkowska kl. 4 - 6

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Laureat Io w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Memory Master – Jaworska Z.
  • Wyróżnienie w Konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka – Lempek J.
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie "My też mamy talent" – W. Chmielewska
  • Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – G. Bogucka
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie j. angielskiego "Poszerz swoje horyzonty” – O. Grzegorczyk
  • IIIm w Powiatowym konkursie plastyczno-literackim "Ponad barierami" – Grzegorczyk O., wyróżnienie M. Malinowski, K. Bardoński
  • IIm w Powiatowym konkursie informatycznym – M. Krajewska, wyróżnienie O. Grzegorczyk
  • IIIm w Powiatowym konkursie j. angielskiego Level ap! – Jaworska Z.
  • Im w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – A. Piłkowski
  • IIm w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – A. Witkowski
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie wiedzy o regionie "Świat wokół nas” – IIc
  • wyróżnienie w Powiatowym konkursie poetycko-literackim Twórcza wyobraźnia - D. Smolińska
  • IIm w Powiatowym konkursie Macmillan Primary School Tournament – G. Szustek
  • Im w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” – Z. Najduk, Z. Ulatowska, P. Wojtkowska,
  • IIm w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” - O. Błażejewska, J. Maruszewski
  • IIIm w Powiatowym konkursie "Zakładkowy zawrót głowy” – O. Ostrowicka, N. Krystkiewicz, H. Sekuła, J. Libert
  • Grand Prix w Powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – W. Chmielewska, E. Chmielewska, H. Kołakowski, B. Szustek
  • IIm w Powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – A. Witkowski, J. Prymus, Ł. Prymus, A. Staśkiewicz
  • Im w Powiatowym konkursie Mistrz ortografii – M. Kłobuszewska
  • Im w Diecezjalnym konkursie literackim Miłosierdzie Boże w życiu chrześcijanina – K. Bardoński, M. Rudnicki
  • IIm w Konkursie matematycznym "Liga zadaniowa” – B. Bogdański
  • Laureat konkursu Porusz umysł – M. Tuszyńska
  • Im odblaskowa klasa. Odblaskowy SMART – film – 1a, 3a, 4a
  • IVm w Ogólnopolskich zawodach pływackich – N. Tomczak, N. Bergolc
  • Im w Powiatowych zawodach pływackich – A. Powązka, M. Powązka
  • IIIm w Międzyszkolnym turnieju piłki nożnej
  • IIIm w Międzyszkolnych biegach przełajowych
  • IIm w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas II
  • IIIm w Międzyszkolnych zawodach ruchowych klas III
  • I, II, IIIm w Mławskiej Lidze Pływackiej – N. Tomczak, N. Ramska, N. Bergolc
  • Im w Międzyszkolnych zawodach pływackich – Z. Piotrkowska, S. Rząp
  • IIm w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – M. Merchel
  • IVm w Powiatowych zawodach piłki ręcznej
  • IIIm w Powiatowym trójboju lekkoatletycznym - Z. Piotrkowska

 



Rok szkolny 2013/2014

  • Im w ogólnopolskim konkursie plastycznym Wiosenka –radosna panienka – Z. Łukasik, wyróżnienie O. Grzegorczyk
  • IIIm, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edytorsko – plastycznym Tomik literacki młodych talentów – K. Karbowski, O. Grzegorczyk
  • I, II, IIIm  w miejskim konkursie plastycznym Jan Paweł II w oczach dzieci - E. Chmielewska, K. Cieślak, M. Szemplińska , J. Gola
  • IIIm w wojewódzkim konkursie plastycznym Moja przygoda w muzeum – E. Chmielewska
  • IIIm w miejskim konkursie wiedzy o Mławie – P. Nagucka
  • wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym im H. Rudzkiej – Cybisowej – A. Dymczyk
  • wyróżnienie w konkursie powiatowym Zabawka recyklingowa – Z. Łukasik
  • IIm w diecezjalnym konkursie plastycznym Ewangelia wg św. Mateusza widziana oczami dziecka – M. Fabisiak
  • Im, IIm w dekanalnym konkursie plastycznym i literackim Jan Paweł II – Święty naszych czasów – K. Bardoński (lit.), D. Smolińska (plas.)
  • IIIm w miejskim konkursie literackim O złote pióro K. Makuszyńskiego – P. Nagucka
  • IIm, IIIm, wyróżnienie w miejskim konkursie matematycznym Liga zadaniowa – Z. Jaworska, M. Maciej, , wyr. A. Wtulich, G. Bednarz,
  • Im, IIIm w miejskim konkursie Porusz umysł –K. Cieślak, Ł. Próchniak, M. Powązka, A. Powązka, K. Karbowski, E. Chmielewska, K. Welenc, O. Welenc
  • IIIm w powiatowym Turnieju Wiedzy o przyrodzie Świat wokół  nas – Z. Rychcik
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie ortograficznym – Z. Jaworska
  • Im w Międzyszkolnych zawodach rekreacyjno - sportowych – IIab
  • IIIm w Międzyszkolnych zawodach rekreacyjno – sportowych - IIIab
  • I, II, III, w powiatowym konkursie plastycznym Piękna jest nasza ojczyzna – E. Chmielewska, J. Gorczyca, J. Kostecki, J. Wyrzykowska
  • IIIm w zawodach lekkoatletycznych – P. Nagucka
  • IVm w powiatowych zawodach w piłce ręcznej
  • Im, IIm w Mławskiej lidze pływackiej – M. Ludwiczak, M. Baran, Ł. Próchniak, K. Kowalkowski, M. Szemplińska
  • IIIm w powiatowym konkursie Szlakiem Polskich Parków Narodowych – M. Dynakowski, M. Szemplińska
  • Im w miejskim II Biegu im. o. B. Kryszkiewicza – M. Ludwiczak
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka – W. Chmielewska, K. Welenc
  • IIm Powiatowy Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - Adam Powązka
  • IIm w powiatowym konkursie Twórcza wyobraźnia – J. Krystkiewicz
  • Im, wyróżnienie w konkursie powiatowym z języka angielskiego – J. Bukowska, O. Lubiejewska


Rok szkolny 2012/2013

Antonina Zamojska kl. Ia - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"
Adam Powązka -kl I a - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"
Ilona Sotowicz - IVa  - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka"


Oliwia  Lubiejewska - kl.Vb wyróżnienie w finale Konkuru z  języka angielskiego "Yes-Yes, No-No Young VIII"
Filip  Jakub  kl. VIb - wyróżnienie w finale Konkuru z  języka angielskiego "Yes-Yes, No-No Young VIII"

Adam Powązka - kl. Ia - II miejsce w I  Powiatowym Konkursie  Języka  Angielskiego - Macmillan Primary  School Tournament 
Miłosz Łukaszewski - kl. Ia -III miejsce w I  Powiatowym Konkursie  Języka  Angielskiego - Macmillan Primary  School Tournament
XIII Bieg Solidarności – szczebel powiatowy

1. Karpińska Emila II miejsce
2. Danielczyk Dawid III miejsce
 
Lekkoatletyka – szczebel miejski:

1. Giżyński Kewin I miejsce w biegu na 1000 m,
2. Danielczyk Dawid III miejsce w biegu na 1000m,
3. Rolka Karol III miejsce w biegu na 60m, III miejsce w skoku w dal,
4. Arent Zuzanna: II miejsce w biegu na 60m, II miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 600m
 
Pływanie – szczebel miejski:

1. Szemplińska Magda I miejsce w stylu motylkowym, II miejsce w stylu grzbietowym,
2. Baran Michał I miejsce w stylu grzbietowym, III miejsce w stylu klasycznym,
3. Próchniak Łukasz II miejsce w stylu grzbietowym, II miejsce w stylu dowolnym,
4. Ludwiczak Mateusz I miejsce w stylu motylkowym, II miejsce w stylu dowolnym,
5. Leszczyńska Natalia I miejsce w stylu motylkowym, I miejsce w stylu dowolnym.
6. Gałęziewski Jakub III miejsce w stylu grzbietowym
7. Wtulich Anna III miejsce w stylu grzbietowym,
8. Wojtkowski Mikołaj III miejsce w stylu grzbietowym
.

 
Mini koszykówka dziewcząt III miejsce – szczebel miejski

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj405
mod_vvisit_counterTen tydzień469
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3611
mod_vvisit_counterTen miesiąc12656
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18690
mod_vvisit_counterRazem670208

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 100.24.209.47
,
Today: Sie 26, 2019