Kącik pedagoga
Nauczyciele
Logowanie



Odliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

OSIĄGNIĘCIA KLAS IV - VIII W NAUCE

ŚREDNIA OCEN  4,55

1. klasa  VI c             4,91
2. klasa  VII b           4,82
3. klasa  VIII a          4,80
4. klasa  VI b            4,78
5. klasa  V a             4,71
5. klasa  V b             4,71
6. klasa  VI a            4,46
7. klasa  IV a            4,43
8. klasa  VII a           4,13
9. klasa  VIII b          3,70        

  

FREKWENCJA W SZKOLE 95,17 %

FREKWENCJA W KLASACH  I – III 96,47  %    
1. kl. II b       
2. kl. III  b      
3. kl. I a        
4. kl. III a          
5. kl. I b       
6. kl. II a

FREKWENCJA W KLASACH  IV-VI  93,87 %    
1. kl. VI c     
2. kl. VI b      
3. kl. VIII a      
4. kl. VI a      
5. kl. V a         
6. kl. V b
7. kl. VII b
8. kl. IV a
9. kl. VIII b

NASI PRYMUSI W KLASACH IV-VIII

KLASA IV A
1. Chaborski Igor                5,45       wzorowe
2. Ciesielski Franciszek        5,18    wzorowe
3. Gralewicz Aleksander      5,00    bardzo dobre
4. Kosiorek Tobiasz             5,27    wzorowe
5. Kwiatkowski Filip            5,36    wzorowe
6. Łukaszewska Lena          5,18    wzorowe
7. Sarnecki Mikołaj             5,00    bardzo dobre
8. Zaborowska Maja            5,09    wzorowe
KLASA VA
1. Chaborska Julia                5,33    wzorowe
2. Chmielewska Zuzanna      5,31    wzorowe
3. Chmielewski Antoni          5,00    wzorowe
4. Chmielewski Kacper         5,00    wzorowe
5. Kucińska Julia                 5,00    wzorowe
6. Osiecka Magdalena          5,17       wzorowe
7. Popielarczyk Pola             5,00    wzorowe
8. Sadowska Maja               5,67    wzorowe
9. Szóstek Filip                   5,00    wzorowe
10. Szustek Gabriel             5,69    wzorowe
11. Wilk Maja                      5,00    wzorowe
12. Wtulich Gabriela            5,25    wzorowe
13. Zaborowska  Oliwia        5,08    wzorowe
14. Żłobiński Igor                5,31    wzorowe
KLASA V B
1. Borkowska Oliwia             5,00    wzorowe
2. Chełstowska Aleksandra    5,23    wzorowe
3. Chmielewska Natalia         5,25    wzorowe
4. Gadomska Natalia             5,17    wzorowe
5. Licnerski Sebastian           5,50    wzorowe
6. Maruszewski Jakub           5,58    wzorowe
7. Osolińska Anna                5,08    wzorowe
8. Rzepliński Franciszek        5,75    wzorowe
9. Walczak Lena                   5,00    wzorowe
10. Wrońska Zuzanna           5,17    wzorowe

KLASA VI A
1. Domarecka Laura            5,00    bardzo dobre
2. Kosiorek Jakub               5,08    wzorowe
3. Rychcik Igor                   5,17    wzorowe
4. Rzeplińska Zuzanna        5,54    wzorowe
5. Watemborska Zuzanna    5,31        wzorowe
6. Woźnicki Wiktor               5,08     bardzo dobre
KLASA VI B
1. Bogdański Bartosz           5,31    wzorowe
2. Forczewski Igor               5,15    bardzo dobre
3. Górna Aleksandra            5,75    wzorowe
4. Jaworska Wiktoria           5,33    wzorowe
5. Jędrzejewska Zofia          5,25    wzorowe
6. Libudzka Gabriela            5,25    wzorowe
7. Rama Aleksandra            5,15    wzorowe
8. Sarnecka Malwina           5,23    wzorowe
9. Tuszyńska Maja              5,50    wzorowe
10. Wilkowska Anna            5,17    wzorowe
11. Winiarska Oliwia           5,08    wzorowe
12. Wojtkowska Wiktoria     5,00    wzorowe
KLASA VI C
1. Kłobuszewska Maja         5,18    wzorowe
2. Kwestorowska Natalia      5,17    wzorowe
3. Nowakowska Patrycja      5,31    wzorowe
4. Pikus Maja                      5,85       wzorowe
5. Piłkowska Maja               5,69     wzorowe
6. Pszczółkowska Alicja       5,62    wzorowe
7. Słowikowska Maria         5,08    wzorowe
8. Stolarczyk Michał           5,25    wzorowe
9. Ulatowska Zuzanna         5,31    wzorowe
10. Zakrzewska Zuzanna     5,46    wzorowe
KLASA VII A
1. Piłkowski Adam               5,21    wzorowe
2. Różycki Maciej                5,07    wzorowe
3. Tomczak Natalia              5,00    wzorowe
4. Zaborowska Natalia         5,29    wzorowe

KLASA VII B
1. Bednarz Dominika           5,07    wzorowe
2. Chmielewska Ewelina      5,15    wzorowe
3. Chmielewska Wiktoria     5,50    wzorowe
4. Grabowska Maja              5,21    wzorowe
5. Kołakowski Hubert          5,14    wzorowe
6. Popielarczyk Kacper        5,21    wzorowe
7. Próchniak Aleksandra      5,14    wzorowe
8. Prymus Jakub                 5,50    wzorowe
9. Stolarczyk Aleksandra     5,50        wzorowe
10. Witkowski Adam           6,00    wzorowe
11. Zakrzewski Karol          5,00    wzorowe
KLASA VIII A
1. Brzeszkiewicz Alicja       5,14    wzorowe
2. Karbowski Krzysztof       5,57    wzorowe
3. Kołakowski Maciej          5,00    wzorowe
4. Kubich Weronika            5,07    wzorowe
5. Lech Izabela                  5,21    wzorowe
6. Maćkowska Martyna       5,14    wzorowe
7. Piotrkowska Zuzanna     5,43    wzorowe
8. Płocharska Aleksandra   5,07    wzorowe
9. Powązka Mateusz          5,29    wzorowe
10. Powązka Adam            5,64    wzorowe
11. Rychcik Zuzanna         5,43    wzorowe
12. Wojtkowski Mikołaj      5,29    wzorowe
13. Zamojska Antonina      5,07    wzorowe
KLASA VIII B
1. Chmielewski Piotr         5,00    bardzo dobre
2. Merchel Magdalena       5,21    wzorowe
3. Umięcka Julia               5,29    wzorowe

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj364
mod_vvisit_counterTen tydzień21
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2485
mod_vvisit_counterTen miesiąc4025
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19112
mod_vvisit_counterRazem838502

Online (20 minutes ago): 4
Your IP: 34.204.191.145
,
Today: Lip 12, 2020