Z okazji przypadającego Dnia Dziecka ogłoszono Szkolny Konkurs Sportowy „Mistrz żonglerki” dla chłopców oraz  Szkolny Konkurs Sportowy „Mistrz skakanki” dla dziewcząt. Konkursy były przeznaczone dla uczniów klas 4-8. Celem konkursów było zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej, popularyzacji sportu skakania na skakance i gry w piłkę nożną oraz podniesienie sprawności fizycznej. Należało w ciągu 2 minut jak najwięcej razy przeskoczyć przez skakankę, a w przypadku żonglerki jak najwięcej razy odbić piłkę nogą, również w ciągu 2 min. W konkursie skakanki zwyciężyła Zuzanna Rzeplińska z klasy 6a natomiast w konkursie żonglowania zwyciężył Mateusz Powązka z klasy 8a. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.  Organizatorami w/w konkursów byli nauczyciele wychowania fizycznego. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego.

IMG 0010 315x420

IMG 0003 315x420