8W poniedziałek uczniowie klasy VIIIa zaprosili na swoją lekcję języka niemieckiego zaprzyjaźnioną klasę partnerską z Holandii na wideokonferencję. Za pomocą Skype rozmawiali ze swoimi rówieśnikami po niemiecku, na temat hobby, swoich zainteresowań, sportu, lubianej muzyki i szkoły. Spotkanie to było naszych uczniów doskonałą okazją aby rozwijać swoje umiejętności językowe, poznawać życie rówieśników w Europie, uczyć się otwartości i tolerancji  wobec innych kultur, religii, tradycji i obyczajów.

Wideokonferencja polsko- holenderska sprawiła wszystkim  dużo radości, uczniowie wraz ze swoimi opiekunami planują już kolejne spotkania online.
Opiekun projektu: Magdalena Kowalewska

Your IP: 35.172.195.82