5Dnia 5 listopada w "Dniu Postaci z Bajek" nauczycielki biblioteki i świetlicy promowały bajki i baśnie poprzez konkursy: "Moja ulubiona bajkowa postać" (konkurs na strój bajkowy i prezentację postaci) oraz "Ilustrację ulubionej postaci". "Bajkowe kreacje" pięknie zaprezentowane zostały przez dzieci z klas I - III, a komisja konkursowa - p. v-ce dyr. Urszula Smolińska i p. psycholog Marta Drzewiecka wyłoniły zwycięzców, którym nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.
Podziękowania dla wychowawców klas, a w szczególności dla RODZICÓW dzieci, którzy pomogli swoim pociechom "wyczarować" tak piękne stroje!

Your IP: 35.172.195.82
Today: Sty 22, 2020