W Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Mławie obchodzono Jubileusz 70-lecia istnienia placówki. W ramach tych obchodów zorganizowano Konkurs Plastyczny „Moje wspomnienia z przedszkola”. W konkursie udział brali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie. Wpłynęło 26 prac. Grand Prix zdobyły – Maja i Natalia Zaborowskie. Pierwsze miejsce – Sebastian Licnerski, Aleksandra Łęczek. Drugie miejsce – Sebastian Rengiewicz, Tobiasz Kosiorek. Trzecie miejsce – Maja Maruszewska, Adam Witkowski, Nikodem Sadecki. Nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

W związku z rocznicą powstania placówki, dla przedszkolaków i ich rodziców zorganizowano Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole”. Dzięki zaangażowaniu rodziców, na konkurs wpłynęło aż 28 bardzo ciekawych prac. Grand Prix otrzymały – Laura i Martyna Świgońskie z rodzicami, Hanna Gumienna z rodzicami, Mikołaj Borowski z rodzicami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace o naszym przedszkolu.
Organizatorzy: Lidia Gawlikowska, Karolina Sasiak, Anna Wieczorek, Jolanta Witkowska

Your IP: 35.172.195.82
Today: Sty 22, 2020