3 30 X 2019r. uczniowie klasy VI i VII, pod czujnym okiem opiekunów, wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy, gdzie uczniowie, oprowadzani przez niewidomych przewodników, mogli poznać "w pigułce" świat ludzi ociemniałych. Kilka pomieszczeń, różne sytuacje z dnia codziennego. Zupełnie inne "spojrzenie" na proste z pozoru sytuacje. Wspaniała przygoda i lekcja pokory, empatii i tolerancji. Jednak głównym celem wyjazdu było obejrzenie nowej wersji musicalowej Rodziny Addamsów w stołecznym teatrze Syrena. Uczniowie mieli okazję obejrzeć niezwykle profesjonalną, efektowną, momentami wręcz brawurowa inscenizację w reżyserii Jacka Mikołajczyka.

Spektakl przepełniony był dużą dawką czarnego humoru i naszpikowany scenograficznymi i kostiumograficznymi trickami. Obsada tworząca Rodzinę Addamsów została świetnie dobrana. Artyści dali fenomenalny popis swojego talentu i stworzyli ciekawe, poruszające kreacje aktorskie. To właśnie dzięki nim i wspaniałej reżyserii Jacka Mikołajczyka musical oglądało się tak dobrze.

Gorąco polecamy wybranie się na musical Rodzina Addamsów do Teatru Syrena. Naprawdę warto.

Your IP: 35.172.195.82
Today: Sty 22, 2020