2Dzieci odczuwają ogromną radość i dumę, gdy babcia czyta im bajkę, i to nie tylko w domowym zaciszu, ale właśnie w przedszkolu. Dlatego w ramach realizowanego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, dzieci z grupy Krasnoludki zaprosiły do swojej sali Babcię Lili i Leny – Panią Małgorzatę Medyńską. Babcia Gosia, z pomocą swoich wnuczek oraz Misia Krzysia, przeczytała przedszkolakom bajkę o Czerwonym Kapturku. Opowiedziała również dzieciom o zabawach, w które bawiła się będąc małą dziewczynką.

Przedszkolaki zaprosiły babcię do wspólnej zabawy, która sprawiła wszystkim wiele radości. Na zakończenie wnuczki wręczyły małe upominki – podziękowanie, bukiecik kwiatów oraz odznakę Super Babci. A przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i miło spędzone z nami chwile w przedszkolu.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19112

Your IP: 3.236.59.63