94Dnia 30 października 2019r.  odbyło się uroczyste ślubowanie przedszkolaków, którzy rozpoczęli edukacje przedszkolną od września 2019r. Dzieci w granatowych i bordowych biretach zaprezentowały się w programie słowno – muzycznym. Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” zaprezentowały układ taneczny. Występy nagrodzono gromkimi brawami. Po złożeniu przysięgi przez nowoprzyjęte dzieci dyrektor Janina Lampkowska pasowała przedszkolaków zielonym ołówkiem. Przysięgę złożyło 43 przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach obchodów 70-lecia przedszkola. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek. Gratulujemy!!!

Uroczystość była wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Rodzice aktywnie uczestniczyli w zorganizowaniu tej uroczystości, zadbali o poczęstunek dla przedszkolaków.
Uroczystość przygotowały panie: Dorota Prorok, Teresa Radziszewska i Jolanta Witkowska.

Your IP: 35.172.195.82
Today: Sty 23, 2020