6W piątek 25 października uczennice klasy 5a miały możliwość poznania pracy trenera personalnego. Dziewczynki wraz z wychowawczynią i szkolnym doradcą zawodowym odwiedziły Studio Treningu. Jego właścicielka, pani Maryla Szulc wyjaśniła swoim gościom nie tylko na czym polega jej praca, ale również odniosła się do do wpływu kondycji fizycznej i odpowiedniej diety na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Po teoretycznym wstępie trenerka zaprosiła dziewczynki do ćwiczeń, które dostarczyły im wiele zabawy i przyjemności. W podziękowaniu za serdeczne przyjęcie, uczennice wręczyły pani Maryli pamiątkowy dyplom i drobny prezent.

Your IP: 34.204.191.0
Today: Lut 26, 2020