1Dnia 21 października 2019 r. odbył się koncert w wykonaniu muzyków z Agencji Artystycznej „Pozytywka” z Olsztyna. Lekcja muzyczna nosiła tytuł „Idziemy do Cyrku”. Uczestniczyły w niej dzieci z klas I – III. W muzyczną opowieść zaangażowani zostali uczniowie, którzy bardzo dobrze wcielili się w przydzielone im role. Motywem przewodnim koncertu była muzyka cyrkowa. Jak to w cyrku bywa, klaun rozśmieszał publiczność. Był też magik, wykonujący czarodziejskie sztuczki. Na scenie nie mogło zabraknąć zwierząt, jakie możemy spotkać w cyrku. Wszystkiemu towarzyszyła gra na saksofonie. Uczniowie mieli okazję poznać budowę tego instrumentu.

Wszyscy doskonale się bawili. Publiczność nagrodziła muzyków i aktorów gromkimi brawami. Pod koniec spotkania odbył się Turniej Wiedzy o Muzyce, w którym wzięły udział przedstawicielki klas drugich. Zwyciężyła Julia Powązka z klasy 2a.

Your IP: 34.204.191.0
Today: Lut 26, 2020