2Dnia 4 października 2019r. odbyło się uroczyste „Pasowanie na ucznia”. O godz. 9.00 do sali gimnastycznej, wypełnionej rodzicami i zaproszonymi gośćmi, wkroczyli pierwszoklasiści w strojach galowych i granatowych biretach. W uroczystości udział wzięli: Naczelnik Wydziału Oświaty i Polityki socjalnej – pani Magdalena Staszewska,  wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – pani Anna Dymczyk, rodzice i uczniowie. Pierwszaki zaprezentowały się szkolnej społeczności i rodzicom. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie. Dyrektor ZPO1 – p. Janina Lampkowska pasowała uczniów na pierwszoklasistów poprzez symboliczne dotknięcie ramienia wielkim zielonym ołówkiem.

Pani Magdalena Staszewska wręczyła pierwszakom pamiątkowe dyplomy. Uczniowie otrzymali legitymacje szkolne i upominki. Upominki, biretyi dyplomy ufundowała Rada Rodziców. W poczet uczniów szkoły przyjętych zostało 30 dzieci. Uroczystość przygotowały: pani Hanna Wietecha i pani Joanna Tatuch.

Your IP: 35.172.233.215
Today: Sie 15, 2020