5W piątek 27 września dzieci z grup: „Pszczółki” , Słoneczka” i „Krasnoludki” na popołudniowe czytanie zaprosiły Panią Dyrektor Janinę Lampkowską. W ramach realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” oraz zbliżającego się  Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, Pani Dyrektor przeczytała dzieciom bajkę pt. „Urodzinowa niespodzianka Misiaczka”. Wszystkie przedszkolaki w skupieniu i zaciekawieniu słuchały bajkowych opowieści, oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje. Po wysłuchaniu bajki dzieciaki wraz ze swoimi Misiami poprosiły o wpis z dedykacją do kroniki projektu. Na koniec Ninka w imieniu wszystkich dzieci podziękowała za wspólne czytanie i na pamiątkę wręczyła Pani Dyrektor dyplom.

Your IP: 3.231.229.89
Today: Gru 08, 2019