2W czwartek 26 września b.r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia chłopaka. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Obecni nauczyciele, byli odpowiedzialni za bezpieczeństwo uczniów i poprawny przebieg dyskoteki. Zabawa dla klas IV – VI trwała od godz. 17.00 do godz. 18.30 natomiast dla pozostałych klas od godz. 18.30  do godz. 20.00. Rolę didżeja pełnili chłopcy z klasy VIII a, którzy zadbali o repertuar muzyczny. Bardziej zmęczeni i spragnieni mogli posilić się w sklepiku szkolnym, w którym sprzedawały dziewczęta z klasy VIII b. W przerwie dyskoteki ok. 18.15 uczniowie klasy czwartej zostali poddani próbom celem przyjęcia ich w poczet klas starszych.

Czwartoklasiści bardzo dobrze sobie poradzili z konkursami przygotowanymi przez dziewczęta z klasy VI b. Potwierdzeniem przyjęcia klasy czwartej do starszej grupy wiekowej było wręczenie pamiątkowego dyplomu. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy.

Your IP: 3.228.24.192
Today: Paź 15, 2019