Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

3W związku z realizacją Modułu nr 2 „Misiowy wolontariat” w ramach realizacji zadań z projektu „,Mały miś w świecie wielkiej literatury” przedszkolaki z grupy Krasnoludki oraz Słoneczka poznały ideę wolontariatu. Zuzia Falencka oraz Adaś Powązka  – wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu, przeczytali dzieciom opowiadanie „Mały miś i pomocna dłoń”, ukazujące na czym polega idea wolontariatu. Zuzia i Adaś opowiedzieli o swoich działaniach, przybliżyli przedszkolakom pojęcie wolontariusz,  zachęcili również przedszkolaki do aktywnego udziału w akcjach charytatywnych organizowanych na terenie palcówki oraz przekazali pluszowego misia. Krasnoludki dodatkowo z wykorzystaniem  metody „burza mózgów” wykonały plakat „Misiowy wolontariusz” przedstawiający cechy, którymi powinien odznaczać się wolontariusz.

Złożyły deklarację, iż chcą pomagać innym w potrzebie oraz zasługują na miano Misiowych wolontariuszy, czego dowodem jest góra pluszowych maskotek przyniesionych przez dzieci w ramach akcji „Pomóż się przytulić” oraz udział w zbiórce szczoteczek i past dla dzieci z Czadu”. Brawo Krasnoludki – Misiowi pomocnicy!

1

2

3

4

5

6

7

8

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj235
mod_vvisit_counterWczoraj288
mod_vvisit_counterTen tydzień1707
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2277
mod_vvisit_counterTen miesiąc4247
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10933
mod_vvisit_counterRazem849657

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 35.172.233.215
,
Today: Sie 15, 2020