3W związku z realizacją Modułu nr 2 „Misiowy wolontariat” w ramach realizacji zadań z projektu „,Mały miś w świecie wielkiej literatury” przedszkolaki z grupy Krasnoludki oraz Słoneczka poznały ideę wolontariatu. Zuzia Falencka oraz Adaś Powązka  – wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu, przeczytali dzieciom opowiadanie „Mały miś i pomocna dłoń”, ukazujące na czym polega idea wolontariatu. Zuzia i Adaś opowiedzieli o swoich działaniach, przybliżyli przedszkolakom pojęcie wolontariusz,  zachęcili również przedszkolaki do aktywnego udziału w akcjach charytatywnych organizowanych na terenie palcówki oraz przekazali pluszowego misia. Krasnoludki dodatkowo z wykorzystaniem  metody „burza mózgów” wykonały plakat „Misiowy wolontariusz” przedstawiający cechy, którymi powinien odznaczać się wolontariusz.

Złożyły deklarację, iż chcą pomagać innym w potrzebie oraz zasługują na miano Misiowych wolontariuszy, czego dowodem jest góra pluszowych maskotek przyniesionych przez dzieci w ramach akcji „Pomóż się przytulić” oraz udział w zbiórce szczoteczek i past dla dzieci z Czadu”. Brawo Krasnoludki – Misiowi pomocnicy!

1

2

3

4

5

6

7

8

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj831
mod_vvisit_counterWczoraj764
mod_vvisit_counterTen tydzień2869
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3495
mod_vvisit_counterTen miesiąc9093
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15183
mod_vvisit_counterRazem698825

Online (20 minutes ago): 9
Your IP: 3.228.24.192
,
Today: Paź 15, 2019