520 września 2019r. uczniowie z klasy 4a aktywnie uczestniczyli w akcji „posprzątajMY las”, zorganizowanej przez Nadleśnictwo Dwukoły. Dziecipod opieką pani R. Naguckiej i pani Agnieszki Wiloch - Piela  przeszli fragmentami Szlaku Walk Wrześniowych 1939 roku i posprzątali otoczenie położonych wzdłuż niego dziesięciu schronów bojowych. Organizatorzy akcji zadbali o wyposażenie uczniów w rękawice i worki. Na zakończenie odbyło się podsumowanie akcji  w szkółce leśnej w Krajewie, gdzie na uczestników czekał gorący posiłek w postaci zupy z dyni i pieczonych ziemniaków. Urząd Miasta zadbał o dowiezienie uczniów na miejsce zbiórki i z powrotem do szkoły. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Your IP: 3.231.229.89
Today: Gru 08, 2019