2W dn. 25 września b.r.  na stadionie  MOSiR-u w Mławie odbył się I rzut lekkoatletyczny mławskich szkół podstawowych w ramach Międzyszkolnych Zawodów Lekkoatletycznych. Celem zawodów było wyłonienie mistrzów konkurencji lekkoatletycznych, popularyzacja lekkoatletyki wśród dzieci i młodzieży oraz integracja międzyszkolna. W zawodach startowali uczniowie w dwóch kategoriach rocznik 2005 i 2006 (klasy VII – VIII) i rocznik 2007- 2009 (klasy IV- VI).  W starszej grupie wiekowej zawodnicy z naszej szkoły nie zawiedli i uplasowali się na czołowych miejscach. Mateusz Powązka zajął I miejsce w biegu na 100 metrów i II miejsce w skoku w dal, II miejsce w pchnięciu kulą zajęła Julia Wasiłowska, w tej samej konkurencji  III miejsce zajął Maciej Kołakowski, w skoku w dal III miejsce zajął Sebastian Kurowski. Blisko podium uplasowała się Głoskowska Aleksandra, która zajęła IV miejsce w biegu na 100 metrów. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Your IP: 3.231.229.89
Today: Gru 08, 2019